Acuvue RevitaLens 2 x 360 ml tokkal
- Acuvue RevitaLens 3 x 360 ml tokkal – 14 490 Ft (spórol 690 Ft)
- Acuvue RevitaLens 4 x 360 ml tokkal – 18 990 Ft (spórol 990 Ft)
Jelenleg nem forgalmazzuk ezt a terméket.
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: Acuvue RevitaLens 2 x 360 ml tokkal
Az Acuvue Revitalens egy új többcélú oldat, amelyet puha és szilikon-hidrogél lencsékhez terveztek. Az Acuvue Revitalens-szel ugyanazokat a fertőtlenítő tulajdonságokat kapja, mint egy peroxid oldat használatakor, de egy többcélú oldat kényelmével és egyszerűségével.
Ez a sokoldalú oldat kontaktlencsék fertőtlenítésére, hidratálására, öblítésére és tárolására szolgál. Hatékonyan távolítja el a felületi lerakódásokat, beleértve a lipideket és fehérjéket, miközben kíméletes a szemhez.
Az Acuvue Revitalens fejlett technológiával készül, amely egyedülálló fertőtlenítő tulajdonságokat kínál, miközben kiváló lencseviselési kényelmet biztosít egész nap.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 1070 g |
| Teljes űrtartalom: | 720 ml |
| Tartósítószerek: |
Alexidine Polyquaternium-1 |
| Gyártó: | AMO |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Nem |
| Lejárat: | Legalább 19 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 3 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 2 |
| Egyéb | |
| Kategória: |
Ápolószerek Kiegészítők Ápolószer multipackok Többcélú kontaktlencse ápolószerek |
| Tok űrtartalma: | 2 x 4.2 ml |
Hozzászólások a következőhöz: Acuvue RevitaLens 2 x 360 ml tokkal