AOSEPT PLUS Hydraglyde-dal 360 ml tokkal
6 390 Ft
- AOSEPT PLUS Hydraglyde-dal 2 x 360 ml tokkal – 12 290 Ft (spórol 490 Ft)
- AOSEPT PLUS Hydraglyde-dal 3 x 360 ml tokkal – 17 990 Ft (spórol 1 180 Ft)
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
-
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
-
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: AOSEPT PLUS Hydraglyde-dal 360 ml tokkal
Az AOSEPT PLUS HydraGlyde-del minden típusú kontaktlencséhez alkalmas oldat, beleértve a szilikon-hidrogél lencséket is. A hidrogén-peroxid reakcióján alapul, amely megszabadítja a lencséket a lerakódásoktól és egyéb szennyeződésektől, ártalmatlan oldatban hagyva őket, további manipuláció nélkül. Az AOSEPT PLUS HydraGlyde-del egyesíti a hidrogén-peroxid oldat erejét és a HydraGlyde technológiát. Ez tökéletesen tiszta és hidratált lencséket eredményez, amelyek egész napos kényelmet biztosítanak. Kérjük, figyelmesen olvassa el a betegtájékoztatót. A semlegesítetlen oldat nem érintkezhet a szemmel.
Az AOSEPT® PLUS HydraGlyde®-del történő használata
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 453 g |
| Teljes űrtartalom: | 360 ml |
| Tartósítószerek: | Nem |
| Gyártó: | Alcon |
| Használat | |
| Típus: | Peroxid |
| Kemény lencsékhez: | Igen |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Nem |
| Lejárat: | Legalább 19 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 3 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Kategória: |
Ápolószerek Kiegészítők Hidrogén-peroxid alapú kontaktlencse ápolószerek |
| Tok űrtartalma: | 10 ml |
Hozzászólások a következőhöz: AOSEPT PLUS Hydraglyde-dal 360 ml tokkal