Biotrue Multi-Purpose 480 ml tokkal
7 390 Ft
- Biotrue Multi-Purpose 2 x 480 ml tokkal – 14 190 Ft (spórol 590 Ft)
- Biotrue Multi-Purpose 3 x 480 ml tokkal – 20 990 Ft (spórol 1 180 Ft)
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
-
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
-
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: Biotrue Multi-Purpose 480 ml tokkal
A Biotrue Multi-Purpose egy többcélú folyadék, amelyet minden lágy kontaktlencse, beleértve a szilikon-hidrogél lencséket is, tisztítására, fertőtlenítésére, hidratálására, öblítésére és tárolására terveztek.
A sokoldalú Biotrue többcélú folyadék bio-inspirált innovációkat használ. Az egészséges könnyekhez hasonló pH-értékű kenőanyag hidratáló réteggel vonja be a lencséket a nagyobb kényelem érdekében. Emellett fenntartja az emberi könnyekben található számos jótékony fehérje aktivitását is.
A Biotrue Multi-Purpose akár 20 órán keresztül segít nedvesen tartani a kontaktlencséket, ami nagymértékben javítja a viselési kényelmet. A Biotrue Multi-Purpose folyadék a fiziológia által inspirált egyedi innovációkat kombinálja egy kettős fertőtlenítő rendszerrel.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 580 g |
| Teljes űrtartalom: | 480 ml |
| Tartósítószerek: |
Poliaminopropil-biguanid Bórsav |
| Gyártó: | Bausch & Lomb |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Nem |
| Lejárat: | Legalább 12 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 3 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Kategória: |
Ápolószerek Kiegészítők Többcélú kontaktlencse ápolószerek |
| Tok űrtartalma: | 2 x 4.2 ml |
Hozzászólások a következőhöz: Biotrue Multi-Purpose 480 ml tokkal