OPTI-FREE PureMoist 300 ml tokkal
4 290 Ft
- OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml tokkal – 8 490 Ft (spórol 90 Ft)
- OPTI-FREE PureMoist 3 x 300 ml tokkal – 11 990 Ft (spórol 880 Ft)
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
-
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
-
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: OPTI-FREE PureMoist 300 ml tokkal
Új. Az OPTI-FREE PureMoist többcélú folyadék az Alcon cég új terméke minden lágy kontaktlencséhez, beleértve a szilikon-hidrogél lencséket is. Az egyedi összetétel segít megőrizni a nedvességet a lencse felületén, és akár 16 órán keresztül kényelmet biztosít, különösen az érzékeny szemek számára. Az OPTI-FREE PureMoist egy sokoldalú folyadék, amely tisztítja, fertőtleníti, hidratálja, öblíti és tárolja a lágy kontaktlencséket. Az eredeti EverMoist folyadékot váltja fel. Felhívjuk figyelmét, hogy ez a folyadék külső csomagolás nélkül érkezik.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 371 g |
| Teljes űrtartalom: | 300 ml |
| Tartósítószerek: |
Polyquad Aldox |
| Gyártó: | Alcon |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Nem |
| Lejárat: | Legalább 29 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 6 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Kategória: |
Ápolószerek Kiegészítők Többcélú kontaktlencse ápolószerek |
| Tok űrtartalma: | 2 x 4.2 ml |
Hozzászólások a következőhöz: OPTI-FREE PureMoist 300 ml tokkal