OPTI-FREE PureMoist 90 ml tokkal
Jelenleg nem forgalmazzuk ezt a terméket.
Helyette a(z) OPTI-FREE Puremoist 90 ml tokkal - ajándékcsomag terméket vásárolhatja meg.
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: OPTI-FREE PureMoist 90 ml tokkal
Az Alcon új OPTI-FREE PureMoist folyadéka egy többcélú megoldás minden lágy kontaktlencséhez, beleértve a szilikon-hidrogél lencséket is. Egyedi összetétele segít megőrizni a nedvességet a lencse felületén, és akár 16 órán keresztül kényelmet biztosít az érzékeny szemek számára. Ez a sokoldalú folyadék tisztítja, fertőtleníti, hidratálja, öblíti és tárolja a lágy kontaktlencséket. Az EverMoist folyadékot váltja fel.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 160 g |
| Teljes űrtartalom: | 90 ml |
| Tartósítószerek: |
Polyquad Aldox |
| Gyártó: | Alcon |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Igen |
| Lejárat: | Legalább 3 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 6 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Kategória: |
Ápolószerek Kiegészítők Többcélú kontaktlencse ápolószerek |
| Tok űrtartalma: | 2 x 4.2 ml |
Hozzászólások a következőhöz: OPTI-FREE PureMoist 90 ml tokkal