ReNu MultiPlus 360 ml tokkal
3 090 Ft
- ReNu MultiPlus 2 x 360 ml tokkal – 5 990 Ft (spórol 190 Ft)
- ReNu MultiPlus 3 x 360 ml tokkal – 8 690 Ft (spórol 580 Ft)
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
-
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
-
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: ReNu MultiPlus 360 ml tokkal
A Bausch & Lomb ReNu MultiPlus egy többfunkciós oldat minden típusú lágy kontaktlencse teljes körű ápolására. Ez a sokoldalú oldat öblíti, fertőtleníti és hidratálja a lencséket, valamint eltávolítja a könnyekben található fehérjéket és lipideket. pH-kiegyenlítő bórsavat és poloxamint tartalmaz, amely eltávolítja a sejtszövetek külső maradványait.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 451 g |
| Teljes űrtartalom: | 360 ml |
| Tartósítószerek: |
Poliaminopropil-biguanid Szorbinsav Dinátrium-edetát Poloxamin |
| Gyártó: | Bausch & Lomb |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Nem |
| Lejárat: | Legalább 19 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 3 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Kategória: |
Ápolószerek Kiegészítők Többcélú kontaktlencse ápolószerek |
| Tok űrtartalma: | 2 x 3.9 ml |
Hozzászólások a következőhöz: ReNu MultiPlus 360 ml tokkal