ReNu MultiPlus 60 ml tokkal (bónusz)
Ez a termék nem vásárolható meg külön.
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: ReNu MultiPlus 60 ml tokkal (bónusz)
A Bausch & Lomb Renu MultiPlus egy többcélú oldat, amelyet minden típusú lágy kontaktlencse teljes körű ápolására terveztek. Ez a sokoldalú oldat öblíti, fertőtleníti és hidratálja a lencséket, valamint eltávolítja a könnyekben található fehérjéket és lipideket. Az oldat összetételében bórsav található, amely kompenzálja a kontaktlencséken fellépő zavart pH-értéket. A poloxamin eltávolítja a sejtszövetek külső maradványait.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 93 g |
| Teljes űrtartalom: | 60 ml |
| Tartósítószerek: |
Poliaminopropil-biguanid Szorbinsav Dinátrium-edetát Poloxamin |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Igen |
| Lejárat: | Legalább 9 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 3 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Tok űrtartalma: | 2 x 3.9 ml |
Hozzászólások a következőhöz: ReNu MultiPlus 60 ml tokkal (bónusz)