SOLOCARE AQUA 90 ml tokkal
1 990 Ft
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
-
Ingyenes szállítás 17.500 HUF feletti rendelések esetén
-
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: SOLOCARE AQUA 90 ml tokkal
A Menicon SOLOCARE AQUA egy többcélú oldat kontaktlencsék tisztítására, fertőtlenítésére, öblítésére, tárolására és nedvesítésére. A modern nedvesítési módszer segít a kontaktlencséknek egész nap kellően hidratáltnak maradni. Új, szabadalmaztatott zárrendszerrel. Néhány palackon a kupak lazának tűnhet, de nem fog szivárogni, és nem kell meghúzni – sőt, a túlzott meghúzás tönkreteheti a tömítést.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 141 g |
| Teljes űrtartalom: | 90 ml |
| Tartósítószerek: | Polihexanid |
| Gyártó: | Menicon |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Igen |
| Lejárat: | Legalább 10 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 3 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Kategória: |
Ápolószerek Kiegészítők Többcélú kontaktlencse ápolószerek |
| Tok űrtartalma: | 1 x 10 ml |
Hozzászólások a következőhöz: SOLOCARE AQUA 90 ml tokkal