Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hivatalos viszonteladó
Kizárólag neves márkák szemüvegeit forgalmazzuk.
-
Minden keret raktáron
Szemüvegek kiszállítása 3 munkanapon belül.
-
Ingyenes szállítás
17 500 Ft feletti rendelésekre és minden Lentiamo Collection szemüvegre.
Kizárólag neves márkák szemüvegeit forgalmazzuk.
Szemüvegek kiszállítása 3 munkanapon belül.
17 500 Ft feletti rendelésekre és minden Lentiamo Collection szemüvegre.
Termékleírás
Az Uvex márka a német minőség és innováció szinonimája. Az Uvex napszemüvegek a sportos dizájnt funkcionális anyagokkal ötvözik, így ideális választást jelentenek mind a sporttevékenységekhez, mind a mindennapi viselethez.
A Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803 uniszex napszemüveg.
Napszemüvegkeret
- A keret fehér színe tökéletesen illik a hideg bőrtónushoz és a fekete, világosbarna és világos szőke hajhoz.
- A téglalap alakú napszemüvegkeretek ideális választásnak bizonyulnak ovális vagy kerek arcformával rendelkezők számára.
- A napszemüveg kerete kiváló minőségű műanyagból készült, amely nagy tartósságot és kényelmet biztosít.
- Az állítható orrpárnák lehetővé teszik a szemüveg pozíciójának és illeszkedésének finom módosítását a nagyobb kényelem érdekében. Az orrpárnák beállítását mindig tapasztalt optikusnak kell elvégeznie a sérülések vagy törések elkerülése érdekében.
Napszemüveglencse
- A kék lencsék javítják a kontrasztot és minimalizálják a fényvisszaverődéseket. Teniszezők számára a lencsék segítenek kiemelni a labda színkontrasztját különböző hátterekkel szemben.
- A lencsék műanyagból készültek, amely könnyű és repedésálló.
- A napszemüvegek fényre sötétedő lencsékkel rendelkeznek, amelyek alkalmazkodnak az UV-sugárzás szintjéhez, és másodperceken belül automatikusan sötétednek. Amikor az UV-sugárzás csökken, a lencsék világosabbá vagy akár átlátszóvá válnak, modelltől függően. Az UV-védelem teljesen megmarad ezekben az átmenetekben. Ezek a lencsék különböző éghajlati viszonyokhoz, az év bármely szakában alkalmasak. Tudjon meg többet a fényre sötétedő technológiáról teljes útmutatónkban a fényre sötétedő lencsékről.
- Az árnyalatok UV 400 védelemmel rendelkeznek, amely 100%-os védelmet nyújt a napfénytől. A lencsék 3. kategóriájú napfényszűrővel rendelkeznek (fényáteresztés 8 – 18%). Intenzív napfénynek kitett helyekre, például strandra vagy városba alkalmasak.
Kiegészítők
- A napszemüveget eredeti tokjában szállítjuk. A tok színe és kialakítása eltérő lehet.
Fedezze fel a napszemüveg kínálatot, hogy további stílusokat találjon népszerű márkáktól.
Termék specifikációk
133 mm Szélesség
120 mm Szárhossz
| Lencse | |
|---|---|
| Polarizált: | Nem |
| Tükrözött: | Nem |
| Átmenetes: | Nem |
| Fényre sötétedő: | Igen |
| Lencse áteresztőképesség és szűrőkategória: | Sötét szűrő intenzív napsugarakhoz – 3-as szűrőkategória |
| Lencse színe: | Kék |
| Lencsemagasság: | 52 mm |
| Lencseszélesség: | 67 mm |
| Lencse anyaga: | Műanyag |
| UV szűrő 400: | Igen |
| Keret | |
| Keret forma: | Téglalap |
| Keret színe: | Fehér |
| Keret anyaga: | Műanyag |
| Méret: | M |
| Szélesség: | 133 mm |
| Szárhossz: | 120 mm |
| Hídszélesség: | 19 mm |
| Súly: | 170 g |
| Állítható orrpárna: | Igen |
| Rugós zsanér: | Nem |
| Kiegészítők | |
| Tok: | Igen |
| Tisztítókendő: | Nem |
| Egyéb | |
| Nem: | Unisex |
| Kategória: | Napszemüvegek |
| Márka: | Uvex Sports |
| Használat: | Sport |
| Sport: | Kerékpározás, Futás, Túrázás, Terepkerékpározás |
| Kód: | S5330318803 |
| Dioptriás kivitelben elérhető: | Nem |
Instagramon vagyunk!
Találd meg az arcformádhoz illő napszemüveget
Hozzászólások a következőhöz: Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803