Zero-Seven Refreshing 80 ml tokkal (bónusz)
Ez a termék nem vásárolható meg külön.
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hűségprogram
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
-
Ingyenes szállítás 17.500 Ft felett
Kisebb rendeléseknél a szállítás 690 Ft‑tól elérhető
-
365 napos garancia
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
Már az első vásárlástól bónuszpontokat kap, amelyeket ingyenes ajándékokra válthat be.
Kisebb rendeléseknél a szállítás 690 Ft‑tól elérhető
Garantált lencsecsere, ha megváltozik a receptje.
A termék részletei: Zero-Seven Refreshing 80 ml tokkal (bónusz)
A Zero-Seven Refreshing egy többcélú oldat, amely hipromellózt (HPMC) és D-szorbitot tartalmaz. A HPMC, egy nedvesítőszer, amely nedves bevonatot hoz létre a kontaktlencse és a szem között, fokozatosan szabadul fel, így kiegészíti és védi a könnyfilmet. A D-szorbit megakadályozza a kontaktlencsék kiszáradását. A NO RUB lehetővé teszi a szennyeződések eltávolítását, fertőtlenítést és fehérje lerakódások eltávolítását mechanikus lencsetisztítás nélkül.
Specifikációk
| Specifikációk | |
|---|---|
| Súly: | 137 g |
| Teljes űrtartalom: | 80 ml |
| Tartósítószerek: | Polihexametilén |
| Használat | |
| Típus: | Többcélú |
| Kemény lencsékhez: | Nem |
| Lágy lencsékhez: | Igen |
| Utazás: | Igen |
| Lejárat: | Legalább 21 hónap |
| Felbontás utáni időtartam: | 3 hónap |
| Kiegészítők | |
| Tokok csomagonként: | 1 |
| Egyéb | |
| Tok űrtartalma: | 2 x 3.9 ml |
Hozzászólások a következőhöz: Zero-Seven Refreshing 80 ml tokkal (bónusz)