Persol PO3350S 95/GG 56
Termékleírás
A Persol napszemüvegek a művészi kézművesség, a minőség és az elegáns olasz dizájn szimbólumai. A mai napig kézzel készülnek egy olaszországi gyárban, és világszerte ismertek a karokon lévő jellegzetes nyilaknak köszönhetően. A Persol napszemüvegek, amelyek egyedi bájuk miatt népszerűek a filmsztárok körében, elengedhetetlen kiegészítővé váltak magas minőségüknek, hagyományos formáiknak és kultikus márkájuknak köszönhetően.
A Persol PO3350S 95/GG 56 uniszex napszemüveg.
Napszemüvegkeret
- A keret fekete színe tökéletesen illik a hideg bőrtónushoz és a világos szőke, világosbarna vagy fekete hajhoz.
- A kerek napszemüvegkeretek ideális választásnak bizonyulnak szögletes vagy ovális arcformával rendelkezők számára.
- A napszemüvegkeret acetátból készült, amely hipoallergén, tartós és kényelmes.
Napszemüveglencse
- A lencsék átlátszóak, de az UV-védelem teljes mértékben garantált.
- A lencsék kiváló minőségű ásványi üvegből készültek, amely kivételesen karcálló. Az ásványi üveget kiváló optikai tulajdonságai jellemzik más lencseanyagokhoz képest.
- A napszemüvegek fényre sötétedő lencsékkel rendelkeznek, amelyek alkalmazkodnak az UV-sugárzás szintjéhez, és másodperceken belül automatikusan sötétednek. Amikor az UV-sugárzás csökken, a lencsék világosabbá vagy akár átlátszóvá válnak, modelltől függően. Az UV-védelem teljesen megmarad ezekben az átmenetekben. Ezek a lencsék különböző éghajlati viszonyokhoz, az év bármely szakában alkalmasak. Tudjon meg többet a fényre sötétedő technológiáról teljes útmutatónkban a fényre sötétedő lencsékről.
- Az árnyalatok UV 400 védelemmel rendelkeznek, amely 100%-os védelmet nyújt a napfénytől. A lencsék 0. kategóriájú napfényszűrővel rendelkeznek (fényáteresztés 80 – 100%). Nagyon enyhén színezettek, és alkalmasak szél, por vagy törmelék elleni védelemre, de nem a nap ellen.
Kiegészítők
- A napszemüveget eredeti tokjában szállítjuk. A tok színe és kialakítása eltérő lehet.
- A mellékelt kendő ideális a napszemüvegek tisztítására és ápolására. Egyes modellekhez kendő helyett szövetzsák is tartozhat.
Fedezze fel a napszemüveg kínálatot, hogy további stílusokat találjon népszerű márkáktól.
Termék specifikációk
145 mm Szélesség
145 mm Szárhossz
| Lencse | |
|---|---|
| Polarizált: | Nem |
| Tükrözött: | Nem |
| Átmenetes: | Nem |
| Fényre sötétedő: | Igen |
| Lencse áteresztőképesség és szűrőkategória: | Tiszta sport szemüveg, amely nem véd a naptól – 0-ás szűrőkategória |
| Lencse színe: | Átlátszó |
| Lencsemagasság: | 49 mm |
| Lencseszélesség: | 56 mm |
| Lencse anyaga: | Ásványi üveg |
| UV szűrő 400: | Igen |
| Keret | |
| Keret forma: | Kerek |
| Keret színe: | Fekete |
| Keret anyaga: | Acetát |
| Méret: | L |
| Szélesség: | 145 mm |
| Szárhossz: | 145 mm |
| Hídszélesség: | 20 mm |
| Súly: | 223 g |
| Állítható orrpárna: | Nem |
| Rugós zsanér: | Nem |
| Kiegészítők | |
| Tok: | Igen |
| Tisztítókendő: | Igen |
| Egyéb | |
| Nem: | Unisex |
| Kategória: | Napszemüvegek |
| Márka: | Persol |
| Használat: | Divat |
| Kód: | PO3350S 95/GG 56 |
Instagramon vagyunk!
Találd meg az arcformádhoz illő napszemüveget
Hozzászólások a következőhöz: Persol PO3350S 95/GG 56