Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Keretméretek
  • Keretméretek
Már csak 1 darab van raktáron
Ingyenes szállítás
Raktáron. Feladva ma
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Ne aggódjon: A dioptriás szemüvegeket évente kétszer is visszaküldheti teljes visszatérítésért.
Több színkombináció
Méret
M (56 mm)
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
  • Hivatalos viszonteladó
    Csak neves márkák szemüvegeit kínáljuk.
  • Minden keret raktáron
    Szemüvegek kiszállítása 3 munkanapon belül.
  • Ingyenes szállítás
Termékleírás
A Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 férfi napszemüveg.
Nézze meg, hogyan áll Önnek ez a napszemüveg a Lentiamo virtuális próbafunkciójával.
Napszemüvegkeret
Napszemüveglencse
  • A lencsék műanyagból készültek, amely könnyű és repedésálló.
Kiegészítők
  • A napszemüveget eredeti tokjában szállítjuk. A tok színe és kialakítása eltérő lehet.
Fedezze fel a napszemüveg kínálatot, hogy további stílusokat találjon népszerű márkáktól.
Termék specifikációk
136 mm Szélesség
145 mm Szárhossz
42 mm Lencsemagasság
56 mm Lencseszélesség
19 mm Hídszélesség
Lencse
Polarizált:  Nem
Tükrözött:  Igen
Átmenetes:  Nem
Fényre sötétedő:  Nem
Lencse színe:  Ezüst
Lencsemagasság:  42 mm
Lencseszélesség:  56 mm
Lencse anyaga:  Műanyag
UV szűrő 400:  Igen
Keret
Keret forma:  Négyzet
Keret színe:  Fekete
Keret anyaga:  Műanyag
Méret:  M
Szélesség:  136 mm
Szárhossz:  145 mm
Hídszélesség:  19 mm