Uvex Sportstyle 223 Black Grey/Clear S5309822218 223 S5309822218
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
-
Hivatalos viszonteladó
Kizárólag neves márkák szemüvegeit forgalmazzuk.
-
Minden keret raktáron
Szemüvegek kiszállítása 3 munkanapon belül.
-
Ingyenes szállítás
17 500 Ft feletti rendelésekre és minden Lentiamo Collection szemüvegre.
Kizárólag neves márkák szemüvegeit forgalmazzuk.
Szemüvegek kiszállítása 3 munkanapon belül.
17 500 Ft feletti rendelésekre és minden Lentiamo Collection szemüvegre.
Termékleírás
Az Uvex márka a német minőség és innováció szinonimája. Az Uvex napszemüvegek a sportos dizájnt funkcionális anyagokkal ötvözik, így ideális választást jelentenek mind a sporttevékenységekhez, mind a mindennapi viselethez.
A Uvex Sportstyle 223 Black Grey/Clear S5309822218 uniszex napszemüveg.
Napszemüvegkeret
- A keret fekete színe tökéletesen illik a hideg bőrtónushoz és a világos szőke, világosbarna vagy fekete hajhoz.
- A téglalap alakú napszemüvegkeretek ideális választásnak bizonyulnak ovális vagy kerek arcformával rendelkezők számára.
- A napszemüveg kerete kiváló minőségű műanyagból készült, amely nagy tartósságot és kényelmet biztosít.
Napszemüveglencse
- A lencsék átlátszóak, de az UV-védelem teljes mértékben garantált.
- A lencsék műanyagból készültek, amely könnyű és repedésálló.
- Az árnyalatok UV 400 védelemmel rendelkeznek, amely 100%-os védelmet nyújt a napfénytől. A lencsék 0. kategóriájú napfényszűrővel rendelkeznek (fényáteresztés 80 – 100%). Nagyon enyhén színezettek, és alkalmasak szél, por vagy törmelék elleni védelemre, de nem a nap ellen.
Fedezze fel a napszemüveg kínálatot, hogy további stílusokat találjon népszerű márkáktól.
Termék specifikációk
134 mm Szélesség
120 mm Szárhossz
| Lencse | |
|---|---|
| Polarizált: | Nem |
| Tükrözött: | Nem |
| Átmenetes: | Nem |
| Fényre sötétedő: | Nem |
| Lencse áteresztőképesség és szűrőkategória: | Tiszta sport szemüveg, amely nem véd a naptól – 0-ás szűrőkategória |
| Lencse színe: | Átlátszó |
| Lencsemagasság: | 40 mm |
| Lencseszélesség: | 80 mm |
| Lencse anyaga: | Műanyag |
| UV szűrő 400: | Igen |
| Keret | |
| Keret forma: | Téglalap |
| Keret színe: | Fekete |
| Keret anyaga: | Műanyag |
| Méret: | M |
| Szélesség: | 134 mm |
| Szárhossz: | 120 mm |
| Hídszélesség: | 16 mm |
| Súly: | 40 g |
| Állítható orrpárna: | Nem |
| Rugós zsanér: | Nem |
| Kiegészítők | |
| Tok: | Nem |
| Tisztítókendő: | Nem |
| Egyéb | |
| Nem: | Unisex |
| Kategória: | Napszemüvegek |
| Márka: | Uvex Sports |
| Használat: | Sport |
| Sport: | Golf, Kerékpározás, Futás, Túrázás, Terepkerékpározás |
| Kód: | 223 S5309822218 |
Instagramon vagyunk!
Találd meg az arcformádhoz illő napszemüveget
Hozzászólások a következőhöz: Uvex Sportstyle 223 Black Grey/Clear S5309822218