Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Egyértelmű választás az optimális látásért
Egyedi előnyeink vannak
Hivatalos viszonteladó
Csak neves márkák szemüvegeit kínáljuk.
Minden keret raktáron
Szemüvegek kiszállítása 3 munkanapon belül.
Ingyenes szállítás
Termékleírás
A Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 férfi napszemüveg.
Nézze meg, hogyan áll Önnek ez a napszemüveg a Lentiamo virtuális próbafunkciójával.
Napszemüvegkeret
Napszemüveglencse
- A lencsék műanyagból készültek, amely könnyű és repedésálló.
Kiegészítők
- A napszemüveget eredeti tokjában szállítjuk. A tok színe és kialakítása eltérő lehet.
Fedezze fel a napszemüveg kínálatot, hogy további stílusokat találjon népszerű márkáktól.
Termék specifikációk
136 mm Szélesség
145 mm Szárhossz
| Lencse | |
|---|---|
| Polarizált: | Nem |
| Tükrözött: | Igen |
| Átmenetes: | Nem |
| Fényre sötétedő: | Nem |
| Lencse színe: | Ezüst |
| Lencsemagasság: | 42 mm |
| Lencseszélesség: | 56 mm |
| Lencse anyaga: | Műanyag |
| UV szűrő 400: | Igen |
| Keret | |
| Keret forma: | Négyzet |
| Keret színe: | Fekete |
| Keret anyaga: | Műanyag |
| Méret: | M |
| Szélesség: | 136 mm |
| Szárhossz: | 145 mm |
| Hídszélesség: | 19 mm |